isiksepeti.com
İstanbul,
Türkiye

Sepetinizde ürün Bulunmamaktadır

Abajur Modelleri ve Fiyatları

23 üründen 1 - 23 gösteriliyor

Abajur bir lambanın ışığını belli bir noktaya yöneltir veya yumuşatarak yayar. Ama ev dekorasyonunda genellikle abajur şapkası, abajur ayağı ve lamba ile birlikte kullanılan aydınlatma ürünü kastedilir. Zide Dekor, AvizeHome, Ulusal Aydınlatma, Massarelli ve diğer birçok markanın abajur modelleri ve abajur fiyatları burada.

Abajur

Abajur Şapkası

Abajur şapkası veya abajur başlığı abajur lambasının temel unsurlarından biridir. Abajurun gerektiği gibi ışık yaymasına yardımcı olmanın yanı sıra ev dekorasyonunuza en fazla etkisi olan parçadır. Abajur şapkası genellikle kumaştan veya plastikten yapılır. Ama cam veya kağıt versiyonları da vardır. Hangi başlığı seçerseniz seçin yanmaz bir malzemeden yapılmış olması ve bu malzemenin ışığı loş bir şekilde dağıtacak geçirgenlikte olması şart.

Abajur

Ahşap Abajur

Ahşap abajur denildiğinde kastedilen genelde ahşap abajur ayağı olan modellerdir. Ahşap geçirgen olmadığı için abajur şapkası olarak pek kullanılmaz. Ahşap abajurlar sade bir şıklık getirirken dayanıklılığı sayesinde size yıllarca kullanım imkanı sunar. Ahşap tek bir ayak olabileceği gibi tripod benzeri üç ayaklı da olabilir.

Abajur

Taşlı Abajur

Taşlı abajur hem abajur ayağı hem de abajur şapkası taşlarla süslenmiş ürünleri kastetmek için kullanılır. Taşlı abajurlar oldukça görkemli ürünlerdir ve genelde klasik dekorasyon zevkleri arasında kendine yer bulur. Tamamen taşlı olan abajurlar ise kendilerine özgü loş bir ışık yayar.

Ücretsiz Kargo

1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde
 

Aynı Gün Kargo

Kısa Sürede Teslimat
 

216 3707015

Hafta için 09-18 / Cts : 09-13
;