isiksepeti.com
İstanbul,
Türkiye

Sepetinizde ürün Bulunmamaktadır

Lambader Modelleri ve Fiyatları

8 üründen 1 - 8 gösteriliyor

İç mekanları aydınlatmak için avize, sarkıt, abajur dahil pek çok farklı aydınlatma ürününden yararlanabilirsiniz. Dekorasyon tarzınızı da göz önünde bulundurarak aydınlanma ihtiyaçlarınızı lambader veya köşe aydınlatmaları ile de desteklemeniz mümkün.

Avize

Köşe Aydınlatması ve Lambader Nedir?

Lambader ayaklı lamba anlamına gelir. Lambader aslında nispeten yeni bir aydınlatma ürünü, o yüzden genelde modern dekorasyonla birlikte adı sıklıkla anılır. Lambaderler sağlam tek bir ayak üstünde de durabilir ama üç ayaklı lambader, yani tripod lambader modelleri modelleri çok daha yaygındır. Bazı lambaderler, masa üstü aydınlatması ürünlerinden olan abajurlarla benzerlik gösterir: Bunların değiştirilebilir bir lambader şapkası ve bir lambader ayağı bulunur. Böylece herhangi bir parça eskidiğinde ve yıprandığında lambaderin tamamını değiştirmenize gerek kalmaz. Modern lambaderlerden kimisi ayarlanabilir lambader başlığı ile ışığın yönünü istediğiniz tarafa çevirmenize de olanak tanır. Taşlı lambader modelleri ise klasik tarza yakındır. Köşe aydınlatma ürünlerinden kasıt ise ayakları olmayan, tek bir sütun gibi yükselen lambaderlerdir.

Avize

Lambader ve Köşe Aydınlatmasını Dekorasyona Katmak

Lambader ve diğer köşe aydınlatma lambaları pratik ve şık ürünler olduğu için dekorasyonda onlara yer verilmesi önerilir. Lambader bir ortam aydınlatması ürünü değil görev aydınlatması ürünüdür. Yani onu odanın tamamını aydınlatmak için kullanamazsınız. Onun görevi, ya bazı işlerde size aydınlık sağlamak ya da genel aydınlatmaya katkıda bulunmaktır. Herhangi bir odaya lambader koyarken genel dekorasyonla ürünün modelinin uyumlu olmasına dikkat edin ama moderne modern gibi bir eşleşmenin dışında modern ile rustik gibi bir kombinasyon da deneyebilirsiniz. Lambaderleri abajur gibi masa aydınlatmalarıyla birlikte kullanmaya çalışın. Lambaderi yerleştirirken çok sıkışmamasına ve ışığının kalabalıklar içinde boğulmamasına da dikkat edin.

Avize

Çeşitlilik Arasında Seçim Yapmak: Hangi Lambader?

Lambader dekorasyon için kritik bir parça olmasa da ortama farklı bir hava katmaya yardımcı olur. Lambader fiyatları seçme kriterlerinizden sadece bir tanesidir ama onun dışında dekorasyon tarzınızdan ürün kalitesine kadar birçok kriteri daha göz önünde bulundurmanız gerekir. Hemen hemen her renkte lambader bulunduğu için bu konuda muhtemelen sıkıntı yaşamayacaksınız. Desen, model ve malzeme açısından da öyle. Philips, Modelight, Crealighting, Lumexx ve diğer markaların ahşap, metal, kumaş, krom, cam, alüminyum ve plastik lambaderlerini buradan inceleyebilirsiniz. Lambader seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli konuların bir diğeri de ürünün voltaj değerleridir. Lambaderi uzun süre ekonomik bir şekilde kullanmak isterseniz bol ışık verirken az elektrik tüketen bir ürünü tercih etmelisiniz.

Ücretsiz Kargo

1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde
 

Aynı Gün Kargo

Kısa Sürede Teslimat
 

216 3707015

Hafta için 09-18 / Cts : 09-13
;