isiksepeti.com
İstanbul,
Türkiye

Sepetinizde ürün Bulunmamaktadır

İade ve İptal

Siparişiniz henüz kargoya verilmedi ise, Sipariş Takibi bölümünden ilgili sipariş numaranızı girerek siparişimi iptal et seçeneğini kullanabilirsiniz. Kargoya verilen veya teslim alınan siparişler için iade işlem prosedürü uygulanmaktadır.

  1. Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde isiksepeti.com’a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda anlaşmalı kargo fiması (MNG Korgo) ile geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz.
  2. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir;

Ürünün ambalajının zarar görmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

İade işlemi için sipraiş takibi bölümünden ilgili sipariş numaranızı girerek siparişi iade et seçeneğini kullanabilirsiniz.

Anlaşmalı olduğumuz kargo firması (MNG Kargo) ile gönderim yapmanız durumunda herhangi bir kargo ücreti ödemezsiniz. Ancak kendi tercih ettiğiniz bir kargo firması ile gönderim yapmayı tercih ederseniz, kargo firmasının belirleyeceği ücretin tarafınızdan ödenmesi gerekmektedir.
  • Gönderdiğiniz ürün/ürünler, isiksepeti.com tarafından iade işleminin onaylanması durumunda 3 iş günü içinde “ürün bedeli” tarafınıza geri ödenecektir.
  • Ürün Bedel İadesi işlemi tamamlandığında kayıtlı olan cep telefonunuza bilgi mesajı gönderilir.
  • Ödemenizin hesabınıza yansıması bankaların işlem sürelerine göre farklılık gösterebilir.

Ücretsiz Kargo

1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde
 

Aynı Gün Kargo

Kısa Sürede Teslimat
 

216 3707015

Hafta için 09-18 / Cts : 09-13
;